Bestuursgegevens

Functie Naam maand/jaar van aftreden

Voorzitter 

 Rob Zomer  april 2022 (einde 2e termijn)

Penningmeester

Saskia Groenendijk-Clemenkowff november 2020 (einde 4e termijn)

Secretaris

Gianni Soekdew april 2022 (einde 1e termijn)

Bestuurslid Strandveiligheid

Shane Stam november 2021 (einde 1e termijn)

Bestuurslid Opleidingen

Dave Tettero april 2022 (einde 1e termijn)

Bestuurslid Communicatie

Arco van Kleef april 2022 (einde 1e termijn)

Bestuurslid Verenigingsleven

Robin Stuip november 2020 (einde 1e termijn)

Bestuurdlijk Penningmeester

Julius Geukers april 2020 (einde 1e termijn)

 

 Laatste aanpassing gedaan op 26 juli 2020

Downloads